Kohtla-Järve Lasteaed Muinasjutt võtab tööle:

Vene õppekeelega rühma kolmanda õpetajana eestikeelse  rühmaõpetaja 1,0 ametikohaga.

Kandidaadilt ootame:

- kõrgharidus või kõrgharidus omandamisel Tallinna Ülikoolis alushariduse pedagoogi või Tartu Ülikoolis koolieelse lasteasutuse õpetaja erialal või Tallinna või Tartu Ülikoolis eesti keel teise keelena/võõrkeelena erialal;

- eesti keel emakeelena või C1 tasemel

- meeskonnatöö oskus

- digivahendite kasutamise oskus

Venekeelse  rühmaõpetaja (sobitusrühm) 1,0 ametikohaga.

Nõuded: vastavus koolieelse lasteasutuse õpetaja kvalifikatsiooninõuetele, eripedagoogika tunnistus ja eesti keele oskuse tase B2.

Tööle asumise aeg on 15.06.2022

CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad saata e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 09.06.2022.a.

Lisainfo: tel 3379233, 53469059, 53586898.

Tere tulemast

lasteaia Muinasjutt

veebilehele

Kohtla-Järve Lasteaed Muinasjutt asub Kohtla-Järve Oru linnaosas ja on ümbritsetud mändidega. Lasteaed alustas oma tegevust 1965. aastal.  Lasteaia teeninduspiirkond on Kohtla-Järve linn. Tegemist on koolieast noorematele lastele hoidu ja alushariduse omandamist võimaldava õppeasutusega, mille eesmärk on tugevdada lapse tervist, ning soodustada tema vaimset ja kehalist arengut, arvestades lapse ealisi, soolisi, individuaalseid vajadusi ning iseärasusi.

Lasteaia eripära

• Väike vene- ja eesti õppekeelega sõbralik lasteaed;
  • Lapsele parim õpikeskkond;
  • Ümbritseva keskkonna kasutamine keskkonnateadlikus kasvatuses;
  • Eesti kultuuritraditsioonide väärtustamine ning teiste kultuuride eripäraga arvestamine.

Lasteaed on Kohtla-Järve Linnavalitsuse hallatav asutus.