Kohtla-Järve Lasteaed Muinasjutt võtab tööle:

Vene õppekeelega rühma kolmanda õpetajana eestikeelse  rühmaõpetaja 1,0 ametikohaga.

Kandidaadilt ootame:

- kõrgharidus või kõrgharidus omandamisel Tallinna Ülikoolis alushariduse pedagoogi või Tartu Ülikoolis koolieelse lasteasutuse õpetaja erialal või Tallinna või Tartu Ülikoolis eesti keel teise keelena/võõrkeelena erialal;

- eesti keel emakeelena või C1 tasemel

- meeskonnatöö oskus

- digivahendite kasutamise oskus

Venekeelse  rühmaõpetaja (sobitusrühm) 1,0 ametikohaga.

Nõuded: vastavus koolieelse lasteasutuse õpetaja kvalifikatsiooninõuetele, eripedagoogika tunnistus ja eesti keele oskuse tase B2.

Tööle asumise aeg on 15.06.2022

CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad saata e-posti aadressile Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. hiljemalt 09.06.2022.a.

Lisainfo: tel 3379233, 53469059, 53586898.

на сайт детского садика

Muinasjutt

Детский сад "Muinasjutt" города Кохтла-Ярве находится Оруской части города Кохтла-Ярве и окружен соснами. Детский сад начал свою деятельность в 1965 году. Область обслуживания детского сада - город Кохтла-Ярве. Это учебное заведение, обеспечивающее дошкольное воспитание и образование, направленное на укрепление здоровья ребенка и содействие его умственному и физическому развитию с учетом возраста, пола, индивидуальных потребностей и особенностей ребенка.

Особенности детского сада

• Маленький дружелюбный детский сад с русским и эстонским языком обучения;
  • Лучшая учебная среда для ребенка;
  • Использование окружающей среды в воспитании науке о среде;
  • Ценить эстонские культурные традиции и учитывать особенности других культур.

Детский сад - это учреждение, управляемое Кохтла-Ярвеской городской управой.